Smart-Місто
SMART-МІСТО
ПАКЕТ ПОСЛУГ
"РОЗУМНЕ ВРЯДУВАННЯ"
Пакети послуг
2
Розумна Громада
Активізація громади, активне залучення до розвитку міської екосистеми, підключення та освоєння онлайн послуг

3
Розумна Інфраструктура
Визначення інфраструктурних пріорітетів, розробка макетів міських просторів та забудов, план озеленення міста

4
Розумна Освіта
Розробка макету універсального освітнього центру, програма розвитку дітей, план освітніх заходів в місті
5
Розумна енергія та екологія
Аналіз екологічних проблем міста, карта стихійних сміттєзвалищ, розробка програми енергетичної стійкості міста
6
Розумна медицина
Впровадження онлайн черг, контроль якості обслуговування, дані по ліках, підключення сервісів по розвитку донорства в місті
7
Розумні технології
Впровадження різних технологій задля комфортного і безпечного проживання громадян, контролю та оптимізації міських витрат
8
Support
Супровід міста, впровадженні нових технологічних рішеннь в міську екосистему, розробка додаткових програм розвитку
Пакет послуг "Розумне Врядування"
спрямований на впровадження новітніх технологій, покращення якості і продуктивності роботи міських органів та спрощення їх комунікації з громадою
Що отримає Влада?
Smart-Cайт
Розробляється унікальний сайт міста, куди підключатимуться всі онлайн сервіси, зазначені в пакетах розробок. Команда допомагає в підтримці сайту та вносить на сайт нові послуги, сервіси. На сайті проводиться інформування населення по користуванню сервісами та послугами.
Google Сервіси
Сервіси впроваджуються в органи міського управління задля підвищення їх продуктивності, покращення комунікації, організованості та налагодження робочих процесів. Входять такі сервіси: Пошта, Календар, Спільний Диск, Документи, Календарі, Зустрічі, Опитування, Фото, Чат та Відео-дзвінки. Проводиться навчання персоналу по роботі з сервісами, налаштування та підтримка в роботі. Інформування населення міста.
Впровадження Scrum методології управління
Реєстрація працівників влади в системі trello.com. Налаштування trello дошок для контролю роботи структури. Налагодження роботи працівників міської влади, розподіл завданнь та контроль за їх виконанням. Лекція для працівників по роботі з сервісом та Scrum-у. Support сервісу і контроль за впровадженням scrum-методології. Інформування громади щодо нововведення. Можливе висвітлення в ЗМІ.
Сторінки Мера та Заступників
Підписується відповідний меморандум по співпраці. Підключаємо сервіс запитаннь Меру міста і його помічникам. Інформування населення міста щодо нового сервісу. Направлення тестових зверненнь на адресу керівництва міста. Support сервісу. Автоматизація процесу. Керівництво зберігає купу часу на обробку таких зверненнь і не відволікається від своїх основних зобов'язаннь. Громада не витрачає час під кабінетами в очікуванні прийому.
Facebook сторінка мерії
Створюється/оновлюється сторінка держ. органу міста в соціальній мережі Фейсбук. Залучається основна цільова аудиторія державного органу. Проводиться налаштування сторінки, робота з контентом і функціоналом. Синхронізується та автоматизується процес публікації новин в декількох місцях одночасно.
Готовий прокачати своє місто?
Що отримає Громада?
Місту підключається ціла низка сервісів, що дозволяють контролювати потік коштів міського бюджету, тендери, закупівлі. Населення інформується щодо роботи міської влади: сесії, рішення, ухвалені документи.
Відкритий Бюджет
Підключення міста до сервісу openbudget.in.ua
Завантаження даних міста в систему. Підписання меморандуму про співпрацю. Візуалізація бюджету міста (факт-план). Навчання персоналу держ. органу по роботі з сервісом. Консультації і Support. Інформування населення і аналіз даних.
Онлайн петиції
Місто підключається до системи e-dem.in.ua
Здійснюється інформаційна кампанія щодо послуги, залучення громади і влади, підписання меморандумів, тестові петиції, лекції по адмініструванню сервісу і т.д.
Бюджет Участі
Місто долучається до найбільш активних громад країни, що приєднались до сервісу "Бюджет Участі". Інформування та залучення громади до конкурсу. Ухвалюється бюджет, підписується меморандум щодо співпраці.
ProZorro
Проводиться лекція по відкритих закупівлях для працівників держ. структур. На Smart-Сайт додається інформація міста з сервісу ProZorro. Громада міста інформується про роботу сервісу і дані міста в них.
Сесії міської ради
Налаштовується процес залучення до сесій міської ради бажаючих громадян міста. Інформування щодо майбутніх сесій міської ради та питаннь, які виноситимуться на обговорення. Листи на пошту з результатами голосуваннь та посилання на документи, що були ухвалені на сесії міської ради.
Унікальні чат-боти для жителів міста зроблять комунікацію з держ.органами простішою і швидшою. Ви забудете про біганину між кабінетами!
Чат-бот консультант міських послуг
Місту підключається facebook чат-бот,
що інформуватиме в зручній формі жителів про міські довідки/послуги: де отримати, в який час, в які дні, який кабінет, хто видає, скільки коштує, які документи потрібні і т.д.
Чат-бот для замовлення послуг
Місту підключаються facebook чат-боти для замовлення та оплати різних послуг: комунальних, медичних, інше. Міська влада підписує спеціальний меморандум про співпрацю. Команда проводить навчання та консультації по роботі з сервісами.
Хочеш Smart-Місто?
Що отримає Інвестор?
Пошуки додаткового фінансування є чи не найважливішим напрямком роботи місцевої влади. Формування потрібної інвестору інформацію і належне її представлення на сторінках smart-сайту
Інвестиційний паспорт міста
Разом з командою спеціалістів, владою та громадою міста, командою розробляється інвестиційний паспорт міста, проводиться SWOT-аналіз. Створюються спеціальні smart-сторінки по підтримці інвесторів та представленні інвестиційних характеристик міста. Обговорення/конультації з громадою міста щодо інв.паспорту, внесення поправок та рекомендацій
Smart-Сторінка Інвестора
Разом з інвестиційним паспортом, smart-сторінка направлена на інформування інвесторів щодо перспективності регіону та умовах співпраці. Основна мета - представлення міста як перспективне інвестиційне середовище та надання повної інформації по інвестиційних перспективах міста, супроводження інвестора. Інформування жителів міста про сторінку.
Хочеш комфортне місто?
Відправ заявку на участь, і ми надішлемо всі деталі та формат співпраці
Made on
Tilda